fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Szanowni Studenci,

w imieniu dr Agnieszki Szymankowskiej zapraszamy studentów studiów niestacjonarnych na spotkanie  pt: "Skuteczne CV".


Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 22 stycznia w godz. 10.40-12.20 w sali 5b.

 

Skuteczne CV plakat

 

 

 

 


I oraz II rok GAP studia stacjonarne - w dniach 17-19 listopada wszystkie zajęcia z dr. Marcinem Hundertem zostają odwołane.

 

 

II rok GAP SS - od dnia 16.11.2021 zajęcia z przedmiotu "organy, służby i formacje bezpieczeństwa i porządku publicznego", które prowadzi p. Marcin Jankowski,  będą odbywały się od godz. 14.30 w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie, ul. Przemysłowa, w auli im. sierżanta Zdzisława Karczewskiego.

 

II rok GAP SS - w dniach 15-19 listopada wszystkie zajęcia z prof. Piotrem Szczypą zostają odwołane.

 

I rok GAP studia stacjonarne - w dniu. 10.11.2021 (środa) wszystkie zajęcia z dr Hanną Krajewską zostają odwołane.

 

 

II rok GAP studia stacjonarne - Odwołane zajęcia z marketingu terytorialnego z dnia 7.10 będą odrobione w poniedziałek 15.11 w godzinach 11:30-14:30, w sali 102b.

 

UWAGA - studenci studiów niestacjonarnych - listopadowy weekendowy dyżur Katedry Nauk Ekonomicznych (p.213) dla studentów studiów niestacjonarnych odbędzie sie w sobotę 6 listopada br. w godz. 8:00-15:00.

W dniu 08.11.2021 (poniedziałek) sekretariat Katedry nieczynny.

 

I rok GAP studia stacjonarne - W dniu 8 listopada nie odbędą się zajęcia z przedmiotu Wybrana problematyka finansów i rachunkowości. Zajęcia te zostaną zrealizowane w dniu 22 listopada w godzinach od 16.00 do 17.30.

II rok GAP studia stacjonarne - W dniu 9 listopada nie odbędą się zajęcia z przedmiotu Rynek pieniężny i kapitałowy. Zajęcia te zostaną zrealizowane 15 i 22 listopada w godzinach od 14.15 do 15.00.

 

 

Uwaga Studenci!!

Dodatkowe zajęcia seminaryjne prowadzone przez dra hab. Piotra Szczypę w formie zajęć zdalnych na MS Teams odbywać się będą systematycznie w tygodniach parzystych w poniedziałki:
  • Gospodarka i Administracja Publiczna: godz. 8:00-8:45

 

 

I oraz II rok GAP studia stacjonarne - BARDZO PILNE - informujemy, że od poniedziałku 18 października br. zostają ustalone zastępstwa na zajęcia za dra Roberta Jurczaka i w związku z tym wszystkie zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem zajęć zamieszczonym na stronie. Bardzo prosimy o bieżace sprawdzanie planów zajęć.

 

I oraz II rok GAP studia stacjonarne - do dnia 5 listopada 2021 wszystkie zajęcia z dr. Robertem Jurczakiem zostają odwołane.

 

I oraz II rok GAP studia niestacjonarne - w najbliższą sobotę 9 października br. seminarium z prof. M. Hamrolem zostało odwołane.

 

II rok GAP SN - w niedzielę 10 października br. zajęcia z dr. Robertem Jurczakiem zostają odwołane.

 

II rok GAP SS - w dniu 7 października br. (czwartek) zostają odwołane zajęcia z marketingu terytorialnego. Zajęcia zostaną odrobione w terminie późniejszym, po uzgodnieniu z wykładowcą.

 

Uwaga Studenci - seminaria dyplomowe z prof. Mirosawem Hamrolem w dniach 5-10 października br. zostają odwołane.

 

I rok GAP - pierwsze seminarium dyplomowe z prof. PWSZ dr hab Arturem Zimnym odbędzie się 12 października br. (wtorek) o godz. 17:00.

 

I rok GAP SS - odwołane zajęcia z dr Roberem Jurczakiem w dniach 04-08.10.2021  (zarządzanie w sektorze publicznym oraz organy władzy publicznej i administracja rządowa w Polsce) ).

 

I rok Gospodarka i administracja publiczna studia stacjonarne i niestacjonarne - PILNE - WYBÓR PROMOTORÓW

Szanowni Studenci,

na kierunku Gospodarka i administracja publiczna wybieracie promotora pracy dyplomowej, spośród podanych dla każdej grupy studiów (studia stacjonarne / niestacjonarne) nauczycieli akademickich.

Aby zapisać się do danego promotora należy wypełnić i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. deklarację wyboru promotora na właściwym druku (do pobrania z właściwego pliku z linku poniżej) w terminach:

- dla studiów stacjonarnych - najpóźniej do dnia 4 października 2021 r. (poniedziałek)

- dla studiów niestacjonarnych - najpóźniej do dnia 10 października 2021 r. (niedziela)

 

W przypadku większej liczby osób zainteresowanych niż jest dostępnych miejsc u danego promotora ostatecznie będzie decydowała kolejność wg średniej za tok studiów I stopnia.

Zagadnienia, którymi zajmują się poszczególni prowadzący przedstawiają się następująco:

Promotorzy do wyboru - studia stacjonarne

Promotorzy do wyboru- studia niestacjonarne

Karta wyboru promotora - studia stacjonarne

Karta wyboru promotora - studia niestacjonarne

 

________________________________________________________________________________________________________________

 

I rok Gospodarka i administracja publiczna studia stacjonarne - zajęcia z Ekonomii matematycznej z dr. M. Łażewskim w dniu 24.05.2021 zostały odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w dniu 14.06.2021  w godz. 8.00-9.30..

 

 

                                                                                              UWAGA

w podanych niżej terminach nieczynne będą następujące biura Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych:

30.04-09.05.2021 Dziekanat

04.05.2021 Sekretariat Wydziału

28.04-04.05.2021 Katedra Nauk Technicznych

29.04-09.05.2021 Katedra Nauk Ekonomicznych


Ważność legitymacji w czasie stanu epidemii

Legitymacje studenckie, legitymacje doktoranta oraz legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne bez konieczności potwierdzania ich ważności w uczelni.

19 października 2020 r. rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego kształcenie na studiach, studiach podyplomowych, a także kształcenie doktorantów w formie stacjonarnej, zostało ograniczone – zastąpiono je kształceniem hybrydowym bądź zdalnym. Zgodnie z przepisami ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (art. 51b ust. 4), w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu, legitymacje studenckie i legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne, bez konieczności ich potwierdzania. 

______________________________________________________________________________________________________

GAP-I rok SS w dniu 12.04.2021 zajęcia z przedmiotu: Organizacja i funkcjonowanie jednostek samorządu terytorialnego zostają odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w dniu 16.04.2021 r. (piątek),  godz. 9:45-11:15.

 

 

 

                                                    UWAGA

Dziekanat będzie nieczynny w dniach 02 - 06.04.2021


II rok GAP studia stacjonarne - nastąpiła zmiana w terminach zajęć z przedmiotu „strategie i programy rozwoju jednost5ek samorządu terytorialnego” z mgr E. Rapełą – od 07.04.2021 będą się one odbywały w tygodniach parzystych.

 

 

I rok GOSPODARKA I ADMINISTRACJA PUBLICZNA  studia stacjonarne i niestacjonarne

Zapisy na specjalności studiów

 Informujemy wszystkich studentów I roku kierunku Gospodarka i administracja publicznastudiów stacjonarnych i niestacjonarnych,

że najpóźniej do 26 lutego 2021 muszą dokonać pisemnego wyboru specjalności studiów.

Wypełnione i podpisane deklaracje wyboru specjalności

(do pobrania ze strony internetowej PWSZ dla kierunku Gospodarka i administracja publiczna -->> DRUK DEKLARACJI)

należy dostarczyć do Katedry Nauk Ekonomicznychdrogą mailową w postaci zeskanowanego podpisanego dokumentu

 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Studenci wybierają jedną specjalność spośród następujących oferowanych na kierunku Gospodarka i administracja publiczna:

-RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE PUBLICZNE,

- ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

 

WYBÓR SPECJALNOŚCI MUSI BYĆ PRZEMYŚLANY !!

W przypadku, gdy student nie dostarczy deklaracji wyboru specjalności w wyznaczonym terminie, zostanie administracyjnie przyporządkowany do specjalności.


Informujemy ponadto, że decyzja o uruchomieniu lub nie uruchomieniu specjalności zostanie podjęta na podstawie liczby chętnych na daną specjalność (zgodnie z Uchwałą Senatu PWSZ).

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

I rok Gospodarka i administracja publiczna studia stacjonarne - odrabiane zajęcia z przedmiotu "Doktryny ekonomiczne w dziejach Europy" z prof. M. Majchrzak odbędą się w dniach:

- 28.01 (czwartek) - godz. 11.20-12.05 (wykład)

- 29.01 (piątek) - w godz. 8:00-10.15 - 1 h wykład i 2h ćwiczeń

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

I rok Gospodarka i administracja publiczna studia stacjonarne - w czwartek 28 stycznia br. o godz. 13.30 odbędą się odrabiane zajęcia z przedmiotu "Wybrana problematyka finansów i rachunkowości" z dr. Robertem Piechotą.

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________

I rok Gospodarka i administracja publiczna studia stacjonarne - w poniedziałek 11.01.2021 zajęcia z mgr B. Wojtysiak - Sztubą (gospodarka a środowisko) się nie odbędą. Zajęcia te zostaną odrobione w dn. 18.01.2021 w godz.15:16:45.

                                                                                  

 

 

UWAGA

przerwa świąteczno-noworoczna w pracy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych:

23-31.12.2020 nieczynny Dziekanat

23 - 24.12.2020 oraz 30-31.12.2020 nieczynny Sekretariat Wydziału

23.12.2020-05.01.2021 nieczynna Katedra Nauk Technicznych

24.12.2020-05.01.2021 nieczynna Katedra Nauk Ekonomicznych

 

 

Ważność legitymacji w czasie stanu epidemii

Legitymacje studenckie, legitymacje doktoranta oraz legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne bez konieczności potwierdzania ich ważności w uczelni.

19 października 2020 r. rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego kształcenie na studiach, studiach podyplomowych, a także kształcenie doktorantów w formie stacjonarnej, zostało ograniczone – zastąpiono je kształceniem hybrydowym bądź zdalnym. Zgodnie z przepisami ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (art. 51b ust. 4), w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu, legitymacje studenckie i legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne, bez konieczności ich potwierdzania. 

 

I rok GAP SS - zajęcia z przedmiotu "Organy władzy publicznej i administracja rządowa w Polsce", które nie odbyły się w dniu 19.11.2020 r. zostaną odrobione w dniu jutrzejszym tj. 24.11.2020 r. w godz. od

8:00 do 9:30.

 

I rok GAP studia stacjonarne - w dniu 19.11.2020 (czwartek) zajęcia z przedmiotu "Organy władzy publicznej i administracja rządowa w Polsce" (godz. 8:00 - 9:35) z dr. Robertem Jurczakiem  nie odbędą się.

 

 

____________________________

I rok Gospodarka i administracja publiczna - PILNE - WYBÓR PROMOTORÓW

Szanowni Studenci,

na kierunku Gospodarka i administracja publiczna wybieracie promotora pracy dyplomowej, spośród podanych dla każdej grupy studiów (studia stacjonarne / niestacjonarne) nauczycieli akademickich.

Aby zapisać się do danego promotora należy wypełnić i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. deklarację wyboru promotora na właściwym druku (do pobrania z właściwego pliku poniżej) najpóźniej do dnia 15 października 2020 r.

W przypadku większej liczby osób zainteresowanych niż jest dostępnych miejsc u danego promotora ostatecznie będzie decydowała kolejność wg średniej za tok studiów I stopnia.

 

Zagadnienia, którymi zajmują się poszczególni prowadzący przedstawiają się następująco:

 

Promotorzy do wyboru - studia stacjonarne

Promotorzy do wyboru- studia niestacjonarne

Karta wyboru promotora - studia stacjonarne

Karta wyboru promotora - studia niestacjonarne

 

 

 

Legitymacje studenckie są ważne do 29 listopada 2020 r.

Zgodnie z rozwiązaniami wprowadzonymi w kwietniu, w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, legitymacje studenckie są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz przez 60 dni po zakończeniu tego okresu, czyli do 29.11.2020 r.

Więcej szczegółów na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: https://www.gov.pl/web/nauka/legitymacje-studenckie-sa-wazne-do-dnia-29-listopada-2020-r

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

                 Procedury dotyczące realizacji praktyk zawodowych na kierunku: Gospodarka i administracja publiczna z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość


W czwartek 12.03.2020 zajęcia z "Prawa i postępowania administracyjnego" oraz "Organizacji i funkcjonowania samorządu terytorialnego" z mgr. M. Zawidzkim zostają odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w terminie późniejszym.

 

W środę 11.03.2020 r. odbędą się zajęcia z Ekonomii matematycznej z dr. M. Łażewskim w godz. 9.45-11.15, w sali 102b.

 

W dniu 03.03.2020 (wtorek) zajęcia z przedmiotu "Gospodarowanie kapitałem ludzkim" z dr A. Szymankowską zostają odwołane. Zajęcia te zostaną odrobione w dn. 16.03.2020 w godz. 9.45-11.15, sala 302.

 

We wtorek 03.03.2020 wykład z dr. Waldemarem Gulczyńskim "Gospodarka komunalna / Gospodarowanie przestrzenią i infrastrukturą publiczną" zostaje odwołany. Wykład zostanieodrobiony w terminie późniejszym ustalonym z wykładowcą.

 

Lektoraty wyrównawcze

Zapraszamy studentów 1 i 2 roku studiów pierwszego stopnia do udziału w lektoratach wyrównawczych z języka angielskiego.

          Zajęcia odbywają się w terminach:

mgr Agnieszka Borowiak          

          wtorek, godz. 17.50 - 19.20, ul.Popiełuszki 4, sala nr 22 - wyjątkowo zamiast 10.03 odbędzie się 12 marca (czwartek) 13.30-15.00, s. 48 (ul. Popiełuszki).

mgr Jolanta Łaniecka (dwie grupy)

          piątek, godz. 11.30 - 13.00, ul.Przyjaźni 1, sala 211

          piątek, godz. 13.05 - 14.35, ul.Przyjaźni 1, sala 211

mgr Adriana Pietras (dwie grupy)

          wtorek, godz. 17.00 - 18.30, ul. Przyjaźni 1, sala 305

          piątek, godz. 11.30 - 13.00, ul.Przyjaźni 1, sala 305

mgr Elżbieta Soboń - Paś

          piątek, godz. 11.30 - 13.00, ul.Przyjaźni 1, sala 113

 

I rok Gospodarka i administracja publiczna studia stacjonarne i niestacjonarne - najpóźniej do 1 marca 2020 konieczne jest złożenie przez każdego studenta I roku deklaracji o wyborze specjalności studiów. Deklaracje należy pobrać z pliku zamieszczonego w poniższym linku i wypelnione złożyć w Dziekanacie Nauk Ekonomicznych i Technicznych pokój nr 6 ul. Przyjaźni 1. Wybrać można jedną z oferowanych dwóch specjalności, aczkolwiek uruchomienie danej specjalności uzależnieone jest od zgłoszenia się wystarczającej liczby studentów. Na kierunku oferowane są następujące specjalności (opisy w linkach):

1. rachunkowość i finanse publiczne

2. administracja i zarządzanie kryzysowe

Deklaracja wyboru specjalności GAP

 

 

W piatek 20.12.2019 seminarium dyplomowe z prof. Danutą Plecką zostaje odwołane. Seminarium zostanie odrobione w dniu 10 stycznia 2020 w godz. 9.45-11.15 w s.320.