fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony


UWAGA! PILNE!

KOMUNIKATY W SPRAWIE PRAKTYK W ROKU AKADEMICKIM 2021_22

 

1. Karty wstępne składamy osobiście (nie mailem) u Menedżer kierunku w godzinach dyżurów

A) Do każdej karty wstępnej dołączamy obowiązkowo załącznik:  FORMULARZ OCENY KANDYDATA NA PARTNERA
W PRZEDMIOCIE PROWADZENIA PRAKTYK STUDENCKICH (do pobrania z pierwszej zakładki dotyczacej praktyk na stronie kierunku); w załaczniku wspisujemy TYLKO nazwe i adres firmy/szkoły/instytucji; resztę wypełnia menedżer

B) Do karty wstępnej na praktykę kierunkową (licencjat) lub zawodową (SUM) wstępnej dołączamy obowiązkowo załącznik:  FORMULARZ OCENY KANDYDATA NA PARTNERA
W PRZEDMIOCIE PROWADZENIA PRAKTYK STUDENCKICH (do pobrania z pierwszej zakładki dotyczacej praktyk na stronie kierunku); w załaczniku wspisujemy nazwe i adres firmy/instytucji oraz w przypadku firm spoza listy rekomendowanych przez uczelnię – krótką, pisemną charakterystykę firmy – należy wykazać przede wszystkim, że firma ma kontakty zagraniczne i opisać, jak praktykant bedzie mógł wykorzystać znajomośc języka obcego.

BEZ TEGO NIE BĘDZIE MOŻNA UZYSKAĆ AKCEPTACJI NA KARCIE WSTĘPNEJ!

UWAGA! STUDENCI, KTÓRZY JUŻ ODDALI KARTY WSTEPNE LUB ODBYLI PRAKTYKI MUSZA TO UZUPEŁNIĆ - BEZ TEGO NIE BĘDZIE MOŻNA ROZLICZYĆ PRAKTYKI!

2. Studenci rozliczający praktykę na podstawie pracy muszą :

A) prowadzić dziennik praktyk
B) dostarczyc sprawozdanie z praktyki podpisane
C) dostarczyć kopię umowy o pracę (bez danych wrażliwych) jako potwierdzenie zatrudnienia

KARTA WSTĘPNA I UMOWA NA PRAKTYKĘ NIE OBOWIĄZUJĄ

3. Przypominam o OBOWIĄZKOWYM wpisaniu się na listy online (linki zostały przesłane na maile grupowe) w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2021, do godz. 22:00.

BEZ TEGO NIE BĘDZIE MOŻNA ROZLICZYĆ PRAKTYKI!

 


Praktyki w semestrze zimowym 2021/2022

Na adresy grupowe poczty @ została wysłana informacja dotycząca praktyk w semestrze zimowym. Proszę dokładnie przeczytać komunikat ze zrozumieniem!. Szanownych p.t. starostów proszę o dopilnowanie, by informacja dotarła do wszystkich studentów. Zaraz po rozpoczęciu nowego roku akademickiego odbędą się zebrania (w budynku lub online) dla poszczególnych roczników.

Ewa Konieczna
Menedżer kierunku filologia


Drodzy studenci

1. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa w celu ograniczenia kontaktów międzyludzkich zaleca się tam gdzie jest to możliwe, wykorzystywanie do komunikacji m. in. telefonów, poczty elektronicznej itp. dziekanat: 63 249-72-42; sekretariat: 63 249-72-40; praktyki – 63 249-72-60.

2. Student na terenie Uczelni oraz wchodząc do biur jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa, przy pomocy odzieży, maseczki lub przyłbicy.

3. Do dziekanatu student przychodzi w maseczce z własnym długopisem.